Добро пожаловать
Вход

Oferta më e mirë - Hotel "BELMONDO" Durrës

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Смотреть русские сериалы
4 Просмотры

Описание

Nga emërtimi i tij Hotel “Belmondo” përfshin bukurinë dhe rehati. Hoteli ka një koncept modern dhe ofron kushte optimale për qëndrimin tuaj.

Kontakt: +355685183129
Instagram: hotel_belmondo
Facebook: Hotel Belmondo

Çdo të hënë, të mërkurë, të premte ora 20:30 në Top News, si dhe në orën 18:00 premierë në kanalin e Top Channel të YouTube. "Oferta më e mirë" është një emision që i kushtohet reklamimit të bizneseve me anë të videove, intervistave me përfaqësues të biznesit, dhe realizim e profileve të bizneseve. Ky program është një udhëzues për produktet, shërbimet, çmimet, ofertat, që bizneset ofrojnë për konsumatorin, si dhe për identifikimin e nevojave të konsumatorit.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#ofertameemire#TopChannel

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS

Карта сайта и Video sitemap
Яндекс.Метрика